Twój Partner w automatyzacji

Ideą działania firmy jest wsparcie rozwoju nowoczesnej i efektywnej gospodarki. Prowadzimy działalność w zakresie automatyzacji produkcji. Budujemy maszyny na zamówienie, dokonujemy modernizacji oraz robotyzujemy procesy przemysłowe.

Pobierz nasz katalog

Kompleksowy dostawca technologii

Uważamy, że konkurencyjność wiąże się przede wszystkim z innowacyjnością. Promujemy ideę Przemysłu Przyszłości, Przemysł 4.0. Poprzez indywidualne podejście do każdego klienta, a także nieszablonowe rozwiązania, dostarczamy naszym kontrahentom produkty i usługi dopasowane do ich potrzeb.

Zobacz naszą wizję Przemysłu Przyszłości Pobierz nasz katalog
icon

Doświadczenie

Naszym atutem jest możliwość korzystania z doświadczeń partnerów biznesowych o globalnych zasięgach. Posiadamy duże doświadczenie techniczne związane z większością branż przemysłowych, co pozwala na realizację złożonych projektów.

icon

Jakość i bezpieczeństwo

Nie uznajemy kompromisów w kwestiach jakości wykonania oraz bezpieczeństwie naszych realizacji. Do każdego projektu przygotowujemy się skrupulatnie, starając się wyeliminować ewentualne problemy już na samum początku.

icon

Zaufanie

Dokładamy wszelkich starań, aby być partnerem godnym zaufania – wykonujemy swoje prace starannie i odpowiedzialnie. Otwartość, zaufanie i gotowość do współpracy to główne wyznaczniki kultury organizacyjnej naszej firmy.

icon

Kompetentny zespół

Nasz zespół tworzą wyspecjalizowani inżynierowie i technicy posiadający wysoki poziom wiedzy z zakresu automatyki i robotyki. Posiadamy bogate doświadczenie zdobyte w różnych gałęziach przemysłu.

Team2
Team3
Idea

Naszą rolą jest dostarczać rozwiązania zwiększające efektywność procesów produkcyjnych

Team1

Twój zewnętrzny dział konstrukcyjny

Prowadzisz działalność związaną z produkcją, ale nie posiadasz własnych zasobów inżynieryjnych? Potrzebujesz usprawnić swój proces lub wprowadzić nowe rozwiązania technologiczne?

Zbudowaliśmy solidny zespół, który może pracować również dla Ciebie. Możemy Cię wesprzeć w pracach konstruktorskich. Wykonamy wszelkie niezbędne analizy techniczne, sprawdzimy rentowność projektu, a w przypadku jego realizacji, skutecznie go dowieziemy do pozytywnego zakończenia.

Współpracujemy z ponad 200 dużymi oraz średnimi firmami w różnych gałęziach przemysłu. Dostarczamy unikalne, dostosowane i skalowalne rozwiązania technologiczne poprawiające efektywność produkcji oraz bezpieczeństwo pracy. Dostarczamy rozwiązania transformacji cyfrowej, umożliwiające firmom prace w nowoczesnym świecie Przemysłu 4.0. Naszą motywacją jest osiąganie Twoich celów.

Kontakt
icon

Misja

Wsparcie przedsiębiorców w drodze zrównoważonego rozwoju, wykorzystując osiągnięcia nauki i techniki oraz realizując najbardziej ambitne projekty, zgodnie z ideą Przemysłu 4.0.

icon

Wizja

Być uznaną marką, opartą na zasadach uczciwości oraz rzetelności, potwierdzone kapitałem zaufania naszych partnerów.

Nasze wartości

01

Partnerstwo

Współpracę budujemy na zasadach partnerskich. Jest to dla nas najważniejsza wartość w całym biznesie. Chcemy z Tobą współpracować, aby osiągnąć wspólne cele. Zapewniamy uczciwe relacje biznesowe i otwarte podejście. Z nami zyskujesz partnera do swoich projektów.

02

Pasja i zaangażowanie

Jesteśmy pasjonatami tego co robimy. Każdy projekt jest dla nas kolejnym wyzwaniem, z którego czerpiemy osobistą satysfakcję. Projekty realizujemy z pełnym zaangażowaniem, aby opracować możliwie najbardziej optymalne i efektywne rozwiązanie.

03

Odpowiedzialność

Nie unikamy trudów związanych z naszą działalnością. Jesteśmy odpowiedzialni za efekty realizowanych projektów. Żadnego problemu nie pozostawiamy bez rozwiązania. Jeżeli popełnimy błędy, uczymy się na nich, aby w przyszłości przekuć je na nasz wspólny sukces.

04

Najwyższa jakość

Nie zadowalamy się półśrodkami, które prowadzą do ćwierć efektów. Nasze projekty realizujemy z najwyższą starannością. Dbamy również o spełnienie wszelkich wymagań oraz standardów związanych z realizowanymi projektami. Inaczej nie potrafimy. Dzięki temu otrzymujesz gwarancję jakości.

05

Elastyczność

Dopasowujemy się do Twoich potrzeb, możliwości oraz planów. Doskonale rozumiemy, że przemysł oraz projekty technologiczne są zagadnieniami dynamicznymi. To jest nasz żywioł. Dlatego staramy się zawsze reagować szybko i sprawnie, aby nasza współpraca przynosiła zamierzone efekty.

06

Wsparcie 24/7/365

Chcemy być dla Ciebie partnerem godnym zaufania. Na sytuacje awaryjne reagujemy natychmiast. Zaopiekujemy się Twoim parkiem maszynowym, aby produkcja mogła pracować bez zakłóceń. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Nasi Partnerzy strategiczni

 Bureau Veritas 

Jesteśmy dumnym partnerem Bureau Veritas. Globalnej firmy działającej w obszarze usług TIC (ang. Testing-Inspection-Certification). BV jest największą i najstarszą firmą tego typu na świecie. Nasza współpraca trwa nieprzerwanie od roku 2015. Wspólnie realizujemy projekty związane ze wsparciem klientów w zakresie inspekcji oraz konsultingu dotyczącego bezpieczeństwa maszyn. Projekty realizujemy dla Klientów z całego świata, samodzielnie, oraz przy współpracy z lokalnymi oddziałami BV. Współpraca z BV daje nam ogromną satysfakcję. Ta współpraca pozwala nam doskonalić nasze procesy poprzez konieczność spełnienia rygorystycznych wymagań wynikających ze skali działalności BV, a także poprzez cykliczne warsztaty i kalibracje w których bierzemy aktywny udział.

                    
Bureau Veritas
Omron Safety Services

 Omron 

Nasze kompetencje związane z bezpieczeństwem maszyn, a także jakość świadczonych usług zostały dostrzeżone przez firmę Omron. Omron jest globalną marką dostarczającą rozwiązania do automatyzacji przemysłu. W ramach swojej działalności świadczy także kompleksowe usługi związane z bezpieczeństwem maszyn – od inspekcji, po dostosowanie. Jest dla nas zaszczytem mogąc być częścią projektów realizowanych przez oddział Omron Safety Services Europe. Współpracujemy z firmą Omron od roku 2018. Świadczymy wsparcie związane z konsultingiem inżynierskim, a także realizujemy projekty dostosowania i modernizacji maszyn. Wspólnie zrealizowaliśmy szereg projektów zarówno w Polsce, jak i w krajach Europy Środkowej. Przez firmę Omron zostaliśmy także wyróżnieni tytułem „Omron Integration Partner”.

                    

 RobotiseIT 

Firma siostrzana. Wspólnie realizujemy bardziej złożone projekty, wzajemnie się uzupełniając. RobotiseIT specjalizuje się w programowaniu robotów oraz sterowników PLC, realizując projekty zarówno w Europie jak i w USA. RobotiseIT posiada bogate doświadczenie w programowaniu oraz uruchamianiu linii przemysłowych w takich branżach jak automotive, chemiczna, FMCG czy tytoniowa. Specjalizuje się w aplikacjach przenoszenia, zgrzewania punktowego, klejenia, spawania MiG, wiercenia, wkręcania śrub, nitowania, współpracy z systemami wizyjnymi oraz walcowania. Posiada także duże doświadczenie w realizacji aplikacji z robotami współpracującymi (coboty).

RobotiseIT

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Stawiamy na kulturę organizacyjną sprzyjającą rozwojowi osobistemu.

Oferty pracy

Szukasz wykonawcy projektu?

Realizujemy projekty szyte na miarę.

Porozmawiajmy works

Wykonujesz usługi dla przemysłu?

Poszukujemy kooperantów do realizacji projektów.

Sprawdź

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami
Wróć do początku