fcanvas inner END -->

Aktualne oferty pracy

Szukasz ciekawej pracy gdzie każdy projekt jest inny? Chceś cały czas rozwijać swoje kompetencje i mieć kontakt z nowymi technologiami? Fascynuje Ciebie świat maszyn i przemysłu? Wykonujemy projekty maszyn specjalnych, na indywidualne zapotrzebowanie. Wykonujemy także modernizacje maszyn, integracje systemów, stanowiska zrobotyzowane, aplikacje wizji maszynowej, a także całe spektrum działań związanych z bezpieczeństwem maszyn. Pracujemy w zgranym zespole, gdzie każdy ma znaczenie, a nasze kompetencje wzajemnie się uzupełniają.

Tworzymy społeczność opartą na wartościach

hr_pic

W CUBE SYSTEMS relacje między pracownikami budujemy na zasadach partnerskich. Współpracownicy są naszym najcenniejszym dobrem i zawsze jesteśmy otwarci na ludzi utalentowanych w różnych specjalistycznych dziedzinach. Traktujemy naszą pracę bardzo poważnie - i traktujemy ją osobiście. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi pracownicy decydują o naszym sukcesie. Jeżeli jesteś uczciwy, rzetelny, nie boisz się nowych wyzwań i zależy Tobie na stabilnej pracy w firmie działającej na międzynarodowych rynkach, odezwij się do nas.

To co Tobie oferujemy:

  • Pracę z nowoczesnymi technologiami
  • Zgrany, koleżeński zespół
  • Transparentne środowisko pracy
  • Wpływ na aktualne i planowane projekty
  • Nadawanie znaczenia Twoim inicjatywom
  • Rozwijasz się razem z nami
  • Elastyczne godziny pracy
  • Premie związane z realizacją projektów
  • Siedziba firmy w dogodnej lokalizacji
  • Możliwość pracy hybrydowej biuro/HO

Otwarte rekrutacje

Uważasz, że idealnie pasujesz do którejś pozycji? Wyślij swoją aplikacje i daj nam się poznać.

Stanowisko Lokalizacja Dział
Doradca techniczno-handlowy Poznań Wsparcie
Specjalista ds. pozyskiwania funduszy (fundraiser) Poznań/Zdalnie Administracja
Konstruktor maszyn przemysłowych Poznań Konstrukcyjny
Mechanik monter maszyn przemysłowych Poznań Montaż
Elektromonter/Automatyk Poznań Montaż
Specjalista bezpieczeństwa maszyn Poznań Wsparcie
Specjalista ds. automatyki Poznań Konstrukcyjny
Inżynier automatyk Poznań Konstrukcyjny
Aplikacje wysyłane elektrocznie

Chcesz wysłać aplikacje lub zadać dodatkowe pytania? Napisz do nas na adres pasja@cubesystems.pl. Daj się poznać.

W aplikacjach prosimy wpisać niniejszą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Twoja prywatność jest dla nas najważniejsza. Poszukując najzdolniejszych ludzi, zbieramy wiele informacji. Ale bez obaw. Gwarantujemy, że Twoje dane będą bezpiecznie przechowywane. Wysyłając do nas aplikacje, wyrażasz zgodę na naszą Politkę Prywatności. W każdej chwili możesz zarządać usunięcia swoich danych zgodnie z obowiązującymi przepisami. Wystarczy, że wyślesz swoje rządzanie zgodnie z naszą Kluzulą Informacyjną RODO.

Jak wygląda u nas proces rekrutacji?

Wysyłasz aplikacje

Prześlij do nas komplet dokumentów aplikacyjnych na dane stanowisko. Jeżeli możesz pochwalić się portfolio zrealizowanych projektów, świetnie! Jeżeli nie, to przedstaw swoje kompetencje zawodowe w inny sposób. Dokumenty wyślij na adres pasja@cubesystems.pl.

Analizujemy zgłoszenia

Zapoznamy się z Twoimi dokumentami. Jeśli Twoja aplikacja wzbudzi nasze zainteresowanie, skontaktujemy się z Tobą, aby umówić się na dłuższą rozmowę. Zaprosimy Ciebie do naszej siedziby, lub zaproponujemy spotkanie na Teamsie.
Nie odzywamy się po dłuższym czasie? Przepraszamy. Zdarza się, że jesteśmy tak pochłonięci projektami, że nie mamy do tego głowy. Możesz zadzwonić i zapytać o status Twojej aplikacji.

Spotkanie

Spotkamy się w naszej siedzibie lub na Teamsie. Zależy nam, aby poznać Ciebie jak najlepiej. Przedstawimy Tobie także naszą firmę oraz jej kulturę organizacyjną. Zapytamy o szczegóły Twojego doświadczenia oraz dalsze oczekiwania zawodowe. Porozmawiamy jaki wkład możesz wnieść do naszej organizacji, a także ustalimy warunki podjęcia współpracy.

Sprawdźmy się

Obie strony są zainteresowane współpracą? To może się sprawdźmy? Zaprosimy Cię na kilka dni do nas. Oczywiście, za wynagrodzeniem. Popracujemy wspólnie nad prostym projektem. Zobaczysz jak pracujemy, zapoznasz się z zespołem. zdecydujesz czy chcesz z nami spędzać sporą część dnia. Niczym nie ryzykujesz.

Witamy w zespole!

Jeżeli uda nam się wspólnie osiągnąć porozumienie, super! Działamy! Wprowadzimy Ciebie do zespołu. Otrzymasz odpowiednie narzędzia oraz przydzielimy pierwsze zadania. Boisz się czy podołasz? Spokojnie. Pracujemy zespołowo. Wspólnie damy radę.
Będzie nam niezmiernie miło powitać Cię w naszym teamie.

Brak odpowiedniej oferty dla Ciebie? Uważasz, że możesz się przydać w naszej organizacji?

Wyślij informacje o sobie na adres pasja@cubesystems.pl.
Nie zwlekaj. Być może czekamy właśnie na Ciebie!

Wróć do początku