Wizyta studyjna w Ball Packaging Europe Lublin

  • 22 wrzesień 2023
  • Udostępnij:
  • Wróć

W dniach 18-19 września 2023 nasi przedstawiciele wykonali wizytę studyjną we firmie Ball Packaging Europe Lublin Sp. z o.o. Wizyta dotyczyła przygotowywania się do projektu, którego realizacja zaplanowana jest w roku 2024.
Z okazji wizyty, koledzy skorzystali ze ścianki przygotowanej przez firmę Ball u progu wejścia na recepcję 😊.

Baza wiedzy-img

Ball Corporation jest globalnym producentem opakowań aluminiowych do napojów, produktów higieny osobistej i artykułów gospodarstwa domowego. Wytwarzane w Lublinie wieczka puszek do napojów trafiają do światowych klientów w Europie. Fabryka Ball w Lublinie wyróżnia się na świecie pod względem zastosowania innowacyjnych technologii automatyzacji modułów produkujących wieczka, ale również logistyki wewnątrzzakładowej oraz monitorowania i zarządzania złożonymi procesami technologicznymi.

📣Czy wiesz, że opakowania aluminiowe wyróżnia wysoki, bo aż 70% wskaźnik recyklingu ♻️ na poziomie globalnym?! Powoduje to, że aluminium jest najbardziej zrównoważonym i poddawanym recyklingowi pojemnikiem na napoje na świecie. Po opróżnieniu aluminiowa puszka, butelka lub kubek mogą zostać poddane recyklingowi i wrócić na półki sklepowe w ciągu zaledwie 60 dni❗️

Firmie Ball dziękujemy za zaufanie 😍.

  • Udostępnij:

Masz komentarz do tego tego wpisu? Chcesz o tym porozmawiać?

Skontaktuj się z nami
Wróć do początku